Програма для Windows

Gonzos Quest слоты 1win Демо гра
Грати на реальні гроші

Knockout Football Rush: грати на реальні гроші на 1win!

1win / Knockout Football Rush
Game info

29

reels

45

paylines

12

min bet

47

max bet

64

bonus round

4

free spins

679

gamble feature

Game Provider

Knockout Football Rush - Це стильний слот 3x3 з шістьма лініями платежів, гонка джекпота за джекпот та прекрасно розроблена футбольна тема. Ця гра заснована на футбольному дикому, що не тільки фіксується на барабані, що рухається вгору по рядках для послідовних ротацій, але також може помножити перемоги по лінії до X60. Відмінна графіка в стилі 90 -х доповнюється справжніми звуками футбольної натовпу. Knockout Football Rush слот на популярному 1win зеркалі. Тема світу - класу футболу в іншому відмінному виконанні провідної команди розробників Habanero.

Тема та сюжет гри в Knockout Football Rush Demo

Секрети і його популярність у казино 1win полягає в тому, що воно засноване на найбільш вражаючому спорті у світі. Це гра для любителів футболу. Вважається, що футбол зародився в Англії, хоча такі ігри розвивалися у всьому світі. Сьогодні це найпопулярніший командний вид спорту, як з точки зору кількості учасників, так і в кількості поглядів.

Knockout Football Rush

Не дивно, що слот у такій темі дійшла до наших ігрових екранів. Однак дивовижно, що це не дуже поширена тема, і справді хороші футбольні слоти, схожі! Графіка гри не поступається найкращому футбольному відео, але всі зображення в! Слот асоціюється з прекрасною грою. Барабани розташовані на синьому тлі стадіону і наповнені футбольними символами, такими як свист, черевики, рукавички та кульки.

RTP та дисперсія

Ця гра має відмінну щедру RTP 96,8%, дохід вище середнього, що відображає якість гри. Він також має високу дисперсію, а це означає, що виплати є випадковими та потенційно великими. В Knockout Football Rush ви можете безкоштовно грати з високою RTP та посиленою дисперсією - потенційно геніальним поєднанням.

Правила гри, як виграти в Knockout Football Rush!

Гравцям потрібно вибрати швидкість 1, 2, 5, 7 або 10 в Knockout Football Rush екран.

Далі, значення обличчя монети вибирається з 0,01 до 20,00. Ці суми помножуються один на одного, а потім на десять. Це означає, що мінімальна можлива швидкість Knockout Football Rush!

Тоді гравці можуть автоматично працювати від 10 до 500 обертання за допомогою автоматичної кнопки назад праворуч від кнопки запуску гри.

Користувачі! Кнопка в правому нижньому куті барабанів.

Як перемогти Knockout Football Rush - Зберіть поєднання трьох символів поспіль. Виграш виплачується в обох напрямках, помножених на загальну ставку:

Knockout Football Rush

Символи на кулі ⚽ Виграш, x40
Стадіон 🏟 Виграш, x25
Футбольні черевики 👟 Виграш, x5
Рукавички воріт 🧤 Виграш, x1
Свист 📣 Виграш, x0.5

Максимальна кількість виграшів - 14440 ігрових монет.

бонуси 1win!

Символ футболу “Дикий футбол” - це одночасно дикий і бонусний символ, багато інтересних бонусів и акцій можно найти на сайті 1win. Він замінює всіх інших персонажів коли він вперше з’являється в першому ряду, відтворюється коротка анімація штрафу. Потім він залишається на барабанах і рухає один ряд вгору для наступного обертання, зникаючи після третього ряду. Футбол також виступає бонусним ударом і примножує виграш так:

  • 3-5 футболи додає декілька x2 до будь-яких виграшів,
  • 6-8 футболи додає фактор x4 до будь-яких виграшів,
  • 9 футболів додає x60 фактора будь -якому виграшу.

Як виграти джекпот у Knockout Football Rush!

У цій грі є функція прогресивної гонки на джекпот, але бонусного раунду вільних ротацій немає.

В Knockout Football Rush слот стане чудовим вибором для футбольних шанувальників і просто задоволення для тих, хто любить швидко та невибагливі ігрові автомати.

Сікрет Knockout Football Rush в тому, що це проста і захоплююча гра. Особливо він приваблює широкий спектр ставок від 0,10 до 2000 року та детальної графіки, мужності та простоти. Те, що в грі не вистачає бонусних функцій та безкоштовних ротацій, це компенсує липкий жартівник, мультиплікатори та варіант швидкого обертання, що робить гру захоплюючою. Атмосферні звуки стадіону ідеально підходять для тих, хто завжди вважав себе футболістом вищого рівня, але не наважився стати професійним гравцем.

В Knockout Football Rush на сайті 1win, можно грать бесплатно в демо режимі, та інші віртуальні ігри так і інші слоти від Habanero.

Інші ігрові автомати

Поділитися цим матеріалом у соціальних мережах: