Програма для Windows

Играть на гривны Magical Forest 1вин Демо гра
Грати на реальні гроші

Big 5 Jungle Jackpot – рейтинг захоплюючих ігор 1win

1win / Big5 Jungle Jackpot
Game info

7

reels

94

paylines

22

min bet

241

max bet

63

bonus round

5

free spins

639

gamble feature

Game Provider

Екзотичний онлайн слот Big 5 Jungle Jackpot

від Stakelogic пропонує вирушити в барвисту пригоду по дрімучих джунглях. Офіційний сайт 1win надасть можливість зіграти у цей слот не лише на реальні гроші, а й у демонстраційному режимі. Гравцю доведеться зустрітися з дикими тваринами та спробувати уникнути підступних пасток. Тільки так можна отримати справжні великі виплати. Big 5 Jungle Jackpot – класичний відеослот із 5 барабанами, 3 рядами, на 25 виграшних ліній. Основний ряд призових символів, джекпот та фриспіни – це все приємні несподіванки, які можуть отримати учасники, відкривши відповідний слот на БК 1vin.

Big 5 Jungle Jackpot демо має RTP на рівні 95.22%. Мінімальна ставка становить 0,2 євро (або еквівалент у валюті гравця), максимальна – 50 євро. Джекпот складає виплату до 62 500 євро.

Слот Big 5 Jungle Jackpot

Оформлення та тематика Big 5 Jungle Jackpot demo на 1 win

Доказом того, що на 1-win представлені тільки якісні онлайн слоти – безперечно може стати саме Big 5 Jungle Jackpot від Stakelogic. Вітчизняний провайдер своїми розробками доводить, що недаремно займає лідируючі позиції у рейтингу світових імен.

Як випливає з назви - тема Big 5 Jungle Jackpot - джунглі. Дія розгортається у руїнах древнього індуїстського храму. Барабани розміщуються посередині екрану. Внизу ігрового екрану розташовані навігаційні кнопки. Також варто відзначити чудовий саундтрек, що створює атмосферу перебування у джунглях.

Особливості Big 5 Jungle Jackpot

Игра Big 5 Jungle Jackpot создана на высоком техническом уровне, что позволяет слоту мгновенно загружаться и работать без подвисаний. Также Big 5 Jungle Jackpot слот создан в формате HTML-5, что означает возможность доступа без использования сторонних программ и установки дополнительного программного обеспечения.

Букмекер 1вин рекомендует Big 5 Jungle Jackpot слот тем, кто желает красочной картинки и динамической игры, при этом готов к средним показателям дисперсии.

Ігровий процес Big 5 Jungle Jackpot - секрети від 1win

Найбільш прибутковими символами ігрового автомата Big 5 Jungle Jackpot є зображення диких тварин:

  • Мавпа,
  • Тигр,
  • Кобра,
  • Слон,
  • Крокодил.

За комбінацію виграшних символів на одній лінії можна отримати від 100 до 300 призових монет. До символів, що стандартно оплачуються, відносяться зображення гральних карт A, K, Q, J і 10. За поєднання цих символів гравець може отримати від 50 до 750 виграшних монет. Подібні виплати здійснюються при виграші на максимальній ставці.

За допомогою функціональних клавіш внизу ігрового поля можна визначити рівень ставки. У Big 5 Jungle Jackpot демо ставка здійснюється віртуальними монетами і варіюється від 25 до 250 монет.

Big 5 Jungle Jackpot

Як виграти джекпот - ділимося секретами від 1win

Оскільки онлайн слот Big 5 Jungle Jackpot передбачає виплату за 20 виграшними лініями – варіантів комбінацій дуже багато. Мінімальний набір символів на одній виграшній лінії три. Тигр є найприбутковішим символом. За випадання подібного зображення виплачується 3000 монет – комбінація повинна містити не менше 5 символів.

Big 5 Jungle Jackpot slot є вдалою базовою грою як для новачків у сфері гемлінгу, так і для постійних гравців. У переліку бонусів і функцій представлені дикі символи із зображенням ока. Стандартна функція – заміна будь-якого символу у комбінації на виграшний. Приземляється на 2, 3 чи 4 барабани. Також якщо пощастить і на всіх барабанах збігається зображення будь-якої тварини - гравець отримує Джекпот Big 5 Jungle Jackpot.

Виграти джекпот у Big 5 Jungle Jackpot

Сума виплати Джекпота залежить від зображення тварини. Розміри виграшу наведено у верхній панелі над барабанами.

Також при випадінні на 2, 3 або 4 барабані бонусних символів Big 5 Jungle Jackpot у кількості від 4 штук – гравцю нараховується до 30 фриспінів.

Під час раунду безкоштовних функцій є цікава функція. Коли на першому барабані поля повністю заповнюються зображеннями однієї тварини – вони фіксуються до кінця раунду. Інші барабани продовжують обертання, додаючи виграшні символи до вже зафіксованих зображень на першому барабані. Раунд безкоштовних обертань триває до першого програшного спину.

Інші ігрові автомати

Поділитися цим матеріалом у соціальних мережах: