Програма для Windows

1win coint
1 win бонус
1win freespins
1win

Реєструйся та отримай бонус

Бонус +500% за реєстрацію

Отримати бонус

Ставки на кіберспорт у букмекерській конторі 1win

1win / Ставки на кіберспорт у букмекерській конторі 1win

Букмекерські контори давно перестали бути місцем виключно для ставок на спорт. У наш час букмекерські заклади можна укласти на будь-що: від результатів виборів до розв’язки фільму. Один із найпомітніших і найперспективніших напрямків у букмекерстві — це кіберспорт. Ставки на відеоігри далеко не новинка, але з розвитком кіберспорту вони сильно перетворилися.

У цій статті ми хочемо розповісти вам про те, як ставити ставки на кіберспорт, у чому особливість цих парі та в чому їхня перевага порівняно з традиційним спортом. Принагідно ми пояснимо те, чому укладати парі на відеоігри потрібно саме на сайті 1win.

Як робити ставки на кіберспорт онлайн: особливості

Як і будь-який інший вид букмекерських парі, кіберспорт має свої особливості, про які потрібно знати. Головна відмінність ставок на відеоігри від спортивних подій - види результатів та їх коефіцієнти. У більшості дисциплін результати пари становлять виходячи з переможних або програних раундів, наприклад їх тотал. Перемога в раунді – це так звана результативна дія у кіберспорті. У той час як у багатьох видах спорту це голи або очки. Також ми хочемо запросити вас на наш розділ про віртуальний спорт - ви знайдете багато цікавого та нового для себе!

Крім цього, у парі на кіберспорт є звичні прямі ставки на перемогу певної команди. Також можна поставити на рейтинг певного гравця чи цілої команди. Ми вже не говоримо про існування експрес ставок, які також дуже популярні серед геймерів. Загалом варіантів дуже багато.

Ставки на кіберспорт (Україна): перелік дисциплін

Кіберспорт в Україні є дуже популярним, тому його дисципліни в букмекерських конторах дуже різноманітні. Як і у звичайному спорті, існують такі види, що користуються найбільшою популярністю. Тут ми відзначимо ставки на Дота 2 та CS GO, які є найпопулярнішими відеоіграми. Однак, крім них, є ще безліч інших дисциплін, наприклад:

Тим не менш, вони навряд чи незабаром зможуть зрівнятися з двома мастодонтами промисловості. Про них ми зараз і поговоримо більш детально.

Ставки на Дота 2 у букмекерській конторі 1він

DOTA 2 вважається однією з найпопулярніших ігор в Інтернеті і найпопулярнішою в кіберспорті. Не дивно, що ставки на неї роблять частіше, ніж будь-які інші ігри.

Як ми вже говорили, кіберспортивні ставки онлайн укладаються на раунди. У Доті їх прийнято називати “Карти”. Крім ставок на карти, є прямі ставки на перемогу команд, а також на точний рахунок. Вибрати буде з чого!

Ставки на CS GO (Counter Strike GO)

Друге місце у рейтингу найпопулярніших дисциплін у кіберспорті займає Counter Strike або КС ГО. Ставки на цю гру робляться схожим чином, але є і особливості. Всі вони пов’язані з тим, що CS GO значно більше раундів. Крім цього, вони ще й розділені на дві карти, що додає можливості для ставки. Також варто враховувати, що матч у Контру триває помітно довше, ніж у Доту.

Чому експрес ставки на кіберспорт варто робити на сайті 1vin?

Ми вже розповіли про особливості букмекерських ставок на кіберспортивні події, перерахували дисципліни і навіть розібрали найпопулярніші з них. Що ж, тепер залишилося пояснити те, чому найкраще робити ставки саме в букмекерській конторі 1win в Україні. Щоб вам було простіше розібратися з перевагами, ми склали з них список:

Говорити про те, що у нас найвищі коефіцієнти зайве. Це і так відомо кожному любителю грати на ставках. Дивитись кіберспорт може кожен, а брати участь у ньому — лише найсміливіші. Букмекерська контора 1 win – допоможе тобі стати сміливим.